Vstupte do světa chytrých domácností snadno a efektivně.

Chytrá domácnost od Homematic IP je systém domácí automatizace. Bezdrátově lze snadno ovládat osvětlení, topení a zabezpečení objektu. Systém Homematic IP disponuje intuitivním ovládáním a jednoduchou instalací v několika krocích. Všechny zařízení Homematic IP lze snadno mezi sebou propojovat a tím vytvářet inteligentní síť podle vašich představ.

Homematic IP je moderní, flexibilní a bezpečná technologie od předního evropského výrobce. Nechte se přesvědčit výhodami našeho systému a žijte chytřeji v každém okamžiku.


Homematic IP přístupový bod

Homematic IP přístupový bod propojuje chytré telefony s cloud serverem, na kterém jsou uloženy všechny systémové komponenty pro přenos konfigurace a operačních příkazů z Homematic IP aplikace. Přístupový bod je nainstalován během pár minut. Komponenty pro vytápění, osvětlení a zabezpečení inteligentní domácnosti jsou potom nainstalovány a nastaveny individuálně. 


Aplikace Homematic IP pro chytré telefony  

Díky zdarma dostupné mobilní aplikaci Homematic IP nakonfigurujete všechna nastavení vaší chytré domácnosti. Aplikaci využijete k ovládání, regulaci a sledování vašeho vytápění, osvětlení i zabezpečení. Aplikace navíc nevyžaduje žádnou registraci ani osobní údaje.

Stáhnout na Google Play    Stáhnout v App Store

  • Topení – Kromě intuitivního nastavení teploty v každé místnosti si můžete nastavit podrobné týdenní plány. Vytápění můžete ovládat v závislosti na dalších okolnostech, jako jsou otevřená okna a dveře nebo počasí. Optimálním nastavením můžete výrazně snížit náklady za topení.

  • Alarm – V případě aktivace alarmu, např. v případě vloupání nebo požáru budete okamžitě upozorněni na vašem chytrém telefonu push notifikací a upozorněním v aplikaci.

  • Osvětlení – Můžete spínat a stmívat jednotlivá světla, spojovat je do skupin a spínat celé skupiny najednou nebo ovládat osvětlení v celém domě jednoduchým dotykem.

  • Widgety na domovskou obrazovku Pomocí widgetů můžete ovládat některé funkce Homematic IP přímo z domovské obrazovky vašeho smartphonu. Například odemykání a zamykání dveří nebo zapínání a vypínání světel.

  • Důležité notifikace  – Na vašem chytrém telefonu můžete dostávat push notifikace ohledně důležitých událostí. Například pokud je okno po 22. hodině stále otevřené. Prostřednictvím aplikace Homematic IP můžete snadno definovat, kdy a pro jaké situace chcete notifikace dostávat.

  • Nekompromisní bezpečnost proti neoprávněnému použití – Pro bezdrátovou komunikaci mezi komponenty se používá protokol Homematic IP, který je předním komunikačním standardem v oblasti chytrých domácností. Tento protokol zaručuje kompatibilitu s rozsáhlým systémem komponentů a vysokou bezpečnost díky šifrování standardem AES 128 a umístění serveru v Německu.

 


Jak funguje chytrá domácnost Homematic IP?

Pro představu o možnostech systému Homematic IP doporučujeme shlédnout video níže. Pro názornou ukázku montáže hlavic na radiátory a použití chytré regulace nabízíme se svolením ke stažení článek o inteligentním vytápění z časopisu Chip.