Řešení pro vytápěcí systémy s podlahovým topením v chytrých domácnostech

Nové domy mají většinou podlahový vytápěcí systém z důvodu úspory energie a komfortu provozu. Tento systém je někdy též současně používán pro vytápění i chlazení. Homematic IP komponenty podlahového vytápění jsou ideální pro tento účel, ale i pro stávající systémy, které jsou většinou nedostatečně řízené. Jádrem každého smart home systému Homematic IP je přístupový bod. Ten stačí jen jeden pro celou domácnost. Individuální nastavení pokojové teploty je řízeno podle předem určeného časového plánu nebo je nastavováno přímo prostřednictvím aplikace Homematic IP. 

(1) Termostat Homematic IP zaznamenává teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a průběžně je odesílá do připojovacího modulu podlahového topení.

(2) Homematic IP připojovací modul podlahového topení je centrální jednotka, která dává pokyny jednotlivým servopohonům. Lze ji také rozšířit pro ovládání tepelného čerpadla, odvlhčovače a dalších zařízení.

(3) Servopohony Homematic IP slouží pro otevírání a uzavírání malých teplovodních ventilů a ventilů na radiátorech a topných okruzích v systémech plošného vytápění a chlazení.

(3) Okenní nebo dveřní kontakt automaticky sníží teplotu ihned po otevření oken. Díky tomu můžete ještě snížit vaše náklady na vytápění.

Rychlé info
Homematic IP Multi IO Box (HmIP-MIOB)Homematic IP Multi IO Box (HmIP-MIOB)

Homematic IP Multi IO Box (HmIP-MIOB)

Skladem
4 390 Kč
3 628,10 Kč bez DPH
Multi IO Box rozšíří funkčnost Homematic IP připojovacího modulu pro podlahové vytápění. Umožňuje například ovládání čerpadla, zdroje tepla…